Hakkımızda
Hakkımızda, İkizler Tesisat

İkizler Su Tesisatı Bakım Onarım Hizmetleri, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, banyo, tuvalet, mutfak gideri tıkanıklığı açma konularında hizmet vermek maksadı ile 2018 yılında, İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli il sınırları içinde hizmet vermektedir. Adı geçen şehirlerimizin tüm yerleşim birimlerine servis götürmektedir.

Firmamız noktasal su kaçağı tespiti (su sızıntısı bulma) tesisat tamiri (su kaçağı tamiri), tıkanıklık açma (tıkalı gider açma), lavabo tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı gideri açma, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme konularında hizmet vermektedir.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı eski usül tamir işlemlerini çok kısa zamanda gerçekleştirebilen son teknoloji ekipmanlar ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar/zemin parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik eski usül tamir işlemlerine nazaran çok daha ekonomik fiyatlara yapılmaktadır. Ve tüm bu işlemler %100 garanti kapsamıdadır. Firmamız tüm işlerine 6 (altı) ay garanti vermektedir.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi, iş becerisi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkaşları ile hizmet vermektedir. Ayrıca tüm takım arkadaşlarımı işinde gerekli eğitimleri almıştır.


Hakkımızda

İkizler Su Tesisatı Bakım Onarım Hizmetleri
0212 856 10 47
0555 192 70 76